1998 Yılında faaliyete geçen firmamız, kurucusu olan Erol TONGUÇ`un sektördeki 30 yıllık deneyimini temel olarak almıştır. Örtülü Elektrod Kaynak Makinaları, Gaz Altı (MIG - MAG) Kaynak Makinaları, Argon (TIG) Kaynak Makinaları, Plazma Kesme Makinaları, Elektrodlar, Gazaltı (MIG-MAG) Kaynak Telleri, Kobatek Oksijen Telleri,Tozaltı Kaynak Tozları, Metal Kaplama Tozları, Eldivenler - Kolluklar, Maske Camları, Maskeler, Kaynak Ekipmanları, Gaz Ekipmanları, Aşındırıcılar, HITACHI vb ürünlerin satış,uygulama ve teknik danışmanlık hizmetleri veren firmamız ASKAYNAK-ECZACIBAŞI A-TİPİ BAYİ sidir.. Bu güne kadar güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız.

Özel kaynak yöntemleri ve Kobatek uygulamaları ile haklı bir üne sahip olup Türkiye genelinde tüm kaynak problemlerinin çözümünde aranan bir adres olmuştur. Halen İzmir’de 1.Sanayi Sitesinde faaliyetine devam etmekte olup sizler için 24 saat hizmet vermektedir.

Firmamız Müşteri memnuniyeti ve dürüstlüğü ön planda tutarak, Vizyon, Misyon ve Kendi Değerleri doğrultusunda sektörde saygın, itibarlı ve güvenilir bir firma olduğunu kanıtlamıştır.

Kurulduğu günden bu güne kadar attığı kararlı adımlar ve yaptığı bilinçli atılımlar sayesinde teknolojiyi takip edip, hızlı üretim ve kalite arttırıcı araştırmalarıyla sektörde yerini almıştır.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

KALİTE, DAYANIKLILIK, HASSASİYET VE SÜREKLİLİK ilkelerinde hizmet vermek birinci hedefimiz olmakla birlikte değişmeyen başlık olarak "MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ" kesinlikle ön planda tutmaktayız. Nasıl ki ürettiğimiz tüm mal ve hizmetler uzun bir zincirin sonunda nitelik kazanıyorsa, müşteri memnuniyetini de böyle bir zincirin son halkası olarak kabul etmek gerekir. Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmaktır.

Firmanıza verebileceğimiz hizmetler sizin isteklerinizle doğru orantılı olup en kısa zamanda talep ve isteklerinizi bekleriz.

Firmanızı, değerli müşteri portföyümüzde görmekten onur duyarız.

“Tonguç Kaynak: Kalite, Güven, Tecrübe, Profesyonellik Ve Memnuniyetin Kaynak Tekniğine dönüştüğü yerdir.”

yukarı çık

Hakkımızda

world-map

1998 Yılında faaliyete geçen firmamız, kurucusu olan Erol TONGUÇ`un sektördeki 30 yıllık deneyimini temel olarak almıştır. Kaynak makina satış,uygulama ve teknik danışmanlık hizmetleri veren firmamız ASKAYNAK-ECZACIBAŞI A-TİPİ BAYİ sidir.

Hızlı Iletişim

Adresimiz :  2824 Sk. No:25 C Blok 1. San. Sit.  Mersinli / İZMİR

Telefon : +90 (232) 458 50 00

Faks : +90 (232) 458 50 89

GSM: +90 (530) 400 66 21

Sosyal Medya

Offcanvas Module

Our themes are built on a responsive framework, which gives them a friendly, adaptive layout